Права на музику Queen купляє Sony Music – вартість угоди 1,27 млрд доларів

Sony Music придбає каталог музики Queen за 1,27 млрд доларів – Variety

Фронтмен Queen Фредді Мерк’юрі, 1986 рік © EPA-EFE/VILLAR LOPEZ Спадщина гурту Queen не втратила своєї популярності

Музичний каталог гурту Queen та низка інших прав купується компанією Sony Music за 1 мільярд фунтів стерлінгів (близько 1,27 мільярда доларів). Єдине, чого не стосується угода – це дохід від живих виступів, який збережуть засновники гурту Брайан Мей і Роджер Тейлор, що продовжують гастролювати з вокалістом Адамом Ламбертом, повідомляє Variety із посиланням на два джерела.

Музичний каталог Queen є одним з найцінніших. Пісні «Bohemian Rhapsody», «Another One Bites the Dust», «Radio Ga Ga», «39», «Somebody to Love», «You’re My Best Friend», «We Will Rock You» і «We Are the Champions» досі користуються величезною популярністю у всьому світі і приносять величезні прибутки, зазначає видання. 

Спадщина гурту Queen не лише не втратила своєї популярності, але й зросла з роками: пісні гурту досі звучать по радіо та на спортивних заходах – «We Will Rock You» та «We Are the Champions» є стадіонними хітами, а Мей і Тейлор, яким вже за сімдесят, продовжують гастролювати під ім’ям гурту.

Нагадаємо, у березні 2022 року гурт Queen опублікував на YouTube свій двогодинний концерт, який відбувся у 2008 році на Площі Свободи у Харкові – щоб мотивувати людей по всьому світу перераховувати гроші на підтримку Україні.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *