У Київській області російський удар по енергооб’єктах призвів до відключення електропостачання у Славутичі.

Росіяни завдали удару по енергоінфраструктурі Київської області – Славутич без електропостачання 06.04.2026 08:42 Укрінформ Місто Славутич на Київщині залишилось без електроенергії в результаті ворожого удару по енергетичному сектору. Як повідомляє Укрінформ, про це проінформував очільник Київської обласної державної адміністрації Микола…









