З початку року Укрзалізниця поповнила свій рухомий склад 18 новими вагонами

Укрзалізниця з початку року отримала 18 нових вагонів Фото 27.06.2026 21:46 Укрінформ АТ «Укрзалізниця» від початку поточного року поповнила свій рухомий склад 18 новими вагонами, виробленими в Україні.

Як інформує Укрінформ, про це Укрзалізниця повідомляє у Телеграмі. 

«Укрзалізниця продовжує модернізувати рухомий склад. Нові вагони для пасажирів, створені в Україні, вже додали до складу поїзда №29/30 Київ – Ужгород. Зважаючи на нашу політику максимально інтенсивного використання рухомого складу, ці ж вагони сьогодні одразу вирушать у рейс №4/3 Ужгород – Дніпро», – зазначено в повідомленні.

Перевізник уточнив, що, враховуючи вагони, отримані місяцем раніше, на сьогоднішній день на маршруті Київ – Ужгород – Дніпро задіяні шість оновлених вагонів.

Як зазначається, вагони оснащені акумуляторними батареями збільшеної ємності, завдяки яким кондиціонери функціонують навіть під час тривалих зупинок у спекотну погоду. Також у купе присутні розетки, столики для пасажирів верхніх полиць, кнопки для виклику провідника та сучасне освітлення. Санітарні вузли облаштовані сповивальними столиками та дитячими сидіннями.

Загалом від початку року Укрзалізниця отримала вже 18 нових вагонів для пасажирів.

«Це суттєве поповнення парку в умовах значного попиту на перевезення та дефіциту рухомого складу», – підкреслили в компанії.

Як повідомляв Укрінформ, Укрзалізниця має намір збільшити кількість вагонів для дітей у складі поїздів до 16.

Фото: Укрзалізниця

Потяг Укрзалізниця Вагони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *