
Трамп загрожує митами державам, які введуть цифрові податки для компаній зі Сполучених Штатів 26.06.2026 23:41 Укрінформ Американський президент Дональд Трамп висловив погрозу запровадження стовідсоткових мит проти країн, що запровадять податок на цифрові послуги для американських техногігантів.
За інформацією Укрінформу, про це інформує Mirror.
Трамп заявив, що введе 100% мита на всі товари з будь-якої країни, яка запровадить податок на цифрові послуги для провідних американських технологічних компаній.
«Численні європейські держави розглядають неминуче введення податку на цифрові послуги для американських компаній», – написав глава США сьогодні у соціальній мережі Truth Social.
«Деякі з цих держав наближаються до фактичного впровадження цього. Нехай ця заява слугує підтвердженням того, що будь-яка держава, яка запровадить подібний податок, негайно зіткнеться зі 100% митом на будь-які товари, що прямують до Сполучених Штатів Америки», – зазначив Трамп.
Він додав, що нові мита замінять будь-які торговельні домовленості зі США, «незалежно від того, чи вони вже впроваджені, чи ще не підписані».
Це сталося після заяви президента Франції Еммануеля Макрона минулого тижня, який повідомив, що Франція не піддасться тиску Трампа і не скасує цифровий податок для американських технологічних компаній.
Як повідомляв Укрінформ, президент США Дональд Трамп оголосив про наміри запровадити мита до 100% на фармацевтичну продукцію.
Фото: The White House
Мито США Тариф Трамп
