
США відновили санкції щодо «Роснефти» та «Лукойлу» – Власюк 26.06.2026 18:28 Укрінформ Сполучені Штати, після кількох відстрочок, відновили дію обмежувальних заходів стосовно російських нафтових монополістів «Роснефть» та «Лукойл», попереднє пом’якшення санкційного порядку припинило свою дію 16 червня.
Про це заявив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк, надавши коментар інформаційному агентству Укрінформ.
«Обмежувальні заходи Сполучених Штатів щодо «Роснефти» та «Лукойлу», які були запроваджені у жовтні, після кількох тимчасових відтермінувань знову вступили в повну силу. Останній дозвіл (waiver) закінчився 16 червня і не був подовжений», – повідомив він.
Як було поінформовано раніше, у березні Сполучені Штати тимчасово пом’якшили обмеження щодо російської нафтової продукції через потенційні ризики для глобального енергетичного ринку, спричинені конфліктом з Іраном та перекриттям Ормузької протоки.
Фото: СЗР України
Нафта Санкції США Росія Роснефть Лукойл
