Свириденко і міністерка співробітництва ОАЕ обговорили перспективні сфери взаємодії

Свириденко обговорила з міністеркою співробітництва ОАЕ перспективні напрями співпраці 25.06.2026 23:09 Укрінформ Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела розмову з державною міністеркою з питань міжнародного співробітництва ОАЕ Рім Аль Хашимі щодо посилення партнерства між державами та перспективних напрямків співпраці.

Як інформує Укрінформ, про це Свириденко повідомила у Телеграмі.

«Навіть під час збройного конфлікту Україна готова ділитися своїм досвідом у запровадженні нових підходів до оборони та забезпечення енергетичної стійкості. Саме це ми вже реалізуємо разом із нашими партнерами на Близькому Сході», – зазначила Свириденко.

Сторони обговорили розширення економічної взаємодії, зокрема Угоду про всеосяжне економічне партнерство між Україною та ОАЕ, яка вже з наступного місяця набуває чинності та відкриває нові можливості для зміцнення двосторонніх відносин.

За словами очільниці уряду, також було обговорено потенціал співпраці в енергетичній галузі.

Окрему увагу учасники зустрічі приділили взаємодії у сфері житлового будівництва як важливому напрямку відновлення України.

Як повідомляв Укрінформ, у польському Гданську в четвер розпочалась дводенна 5-та Міжнародна конференція з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URС 2026). Програма цьогорічного заходу поділена на п’ять тематичних блоків: бізнес, безпека й оборона, інтеграція до Європейського Союзу, регіональний розвиток та людський капітал.

Під час відкриття дводенного форуму Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко оголосила, що на полях конференції з відновлення України в Гданську заплановано підписання документів на суму 10 млрд євро, а також анонсовано виплату перших 3,2 млрд євро з позики в 90 млрд євро від ЄС.

Фото: Юлія Свириденко / Телеграм

Будівництво Енергетика ОАЕ Україна Юлія Свириденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *