Українські захисники знищили нафтосховище, три шляхопроводи та радіолокаційну станцію на тимчасово окупованих територіях.

  • Ольга Покотило

Read in English Поширити

Генеральний штаб Збройних Сил України повідомив про нові успішні удари по тимчасово окупованих територіях та території Російської Федерації. Зокрема, було атаковано нафтосховище у Краснодарському краї, мости та радіолокаційний комплекс “Скала-М”.

Ключові моменти:

  • Українські Сили оборони завдали ударів по нафтобазі та трьох мостах, які використовувалися противником для доставки боєприпасів.
  • Зафіксовано нові успішні атаки на об’єкти в РФ, серед яких радіолокаційний комплекс та нафтобаза в Краснодарському краї.

Нові ураження військових об’єктів РФ українськими Силами оборони

У ніч на 25 червня, з метою послаблення військово-економічного потенціалу агресора, підрозділи Сил оборони України завдали удару по нафтобазі “Полтавська”, розташованій у Краснодарському краї РФ.

На території підприємства зафіксовано займання. Цей об’єкт задіяний у забезпеченні потреб російських військ на окупованих територіях України.

Крім того, було уражено три мости, які противник використовував для переправлення військ та транспортування боєприпасів. Йдеться про автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости: через річки Айдар та Луганчик на Луганщині. Масштаби завданих пошкоджень наразі встановлюються.

Протягом минулої доби наші військові також успішно вразили склад матеріально-технічного забезпечення окупантів поблизу Новоганнівки на Луганщині, командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного на Донеччині, а також радіолокаційну станцію “Небо” та радіолокаційний комплекс “Скала-М” в районі Керчі на тимчасово окупованій території Криму.

Сили оборони України продовжуватимуть системно вживати заходів, спрямованих на припинення збройної агресії Російської Федерації проти України.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *