Минулого тижня Фонд державного майна отримав 72,6 мільйона гривень від приватизації.

Фонд держмайна минулого тижня отримав від приватизації ₴72,6 мільйона 22.06.2026 19:49 Укрінформ Минулого тижня Фонд державного майна успішно провів дев’ять приватизаційних аукціонів, отримавши 72,6 млн грн до бюджету.

Як інформує Укрінформ, відповідна інформація надійшла від ФДМУ.

«Минулого тижня команда Фонду державного майна успішно організувала 9 аукціонів з приватизації через систему Prozorro.Продажі. За лоти боролися 30 претендентів. Саме завдяки конкуренції вдалося підвищити початкову вартість активів у середньому в 2,6 раза та забезпечити потенційні надходження до державного бюджету на суму 72,6 млн грн», – наголошується у повідомленні.

Найбільшу вартість мав єдиний майновий комплекс ДП «Львівський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою». Переможна пропозиція становила 43,57 млн грн.

Другим за ціною був адміністративно-навчальний корпус на Дніпропетровщині. Завдяки змаганню між 10 учасниками вартість об’єкта зросла до 12 млн грн.

Поточного тижня Фонд держмайна планує провести 54 онлайн-аукціони з приватизації.

Як зазначалося, Фонд державного майна 15 червня 2026 року провів успішний аукціон з приватизації ДП «Львівський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою» – переможець торгів запропонував за нього 43,6 млн грн. Додатково переможець має сплатити ПДВ у розмірі 8,7 млн грн. Отже, загальний економічний ефект може сягнути 52,3 млн грн.

Фото: freepik

Бюджет ФДМУ Приватизація Гроші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *