Українці здобули п’ять медалей на чемпіонаті Європи з фехтування 2026 року, що проходив у Франції.

Збірна України з фехтування досягла повторення національного рекорду за здобутими нагородами на Чемпіонаті Європи.

За підсумками континентальної першості 2026 року, що проходила у французькому місті Антон, наша команда завоювала п’ять медалей, як повідомляє Укрінформ.

Найвищу нагороду, “золото”, в індивідуальних змаганнях виборола фехтувальниця на рапірі Ольга Сопіт.

Бронзовими призерами стали:

Аліна Комащук – у змаганнях з шаблі (індивідуальні);

Євген Макієнко, Михайло Краснюк, Роман Свічкар, Нікіта Кошман – у командних змаганнях зі шпаги;

Дарія Миронюк, Аліна Полозюк, Ольга Сопіт, Крістіна Петрова – у командних змаганнях з рапіри;

Олена Кривицька, Яна Шемякіна, Анна Максименко, Інна Бровко – у командних змаганнях зі шпаги.

За результатами Чемпіонату Європи з фехтування 2026 року, Україна зайняла четверте місце у медальному заліку. Перше місце здобула команда Італії, яка має в своєму активі сім нагород: чотири золоті, одну срібну та дві бронзові медалі.

На фото: Ольга Сопіт/facebook.com/fencing.ua.

Фехтування Франція Спорт Збірна України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *