На Дніпропетровщині: троє поранених цивільних внаслідок денних обстрілів.

На Дніпропетровщині протягом дня внаслідок ворожих нападів травмовано трьох цивільних Фото 24.01.2026 18:56 Укрінформ Російська армія впродовж доби атакувала Дніпропетровську область. Три особи отримали поранення.

Про це в Телеграм-каналі повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, інформує Укрінформ.

«Протягом доби агресор атакував FPV-дронами та артилерійським вогнем Нікопольщину, а саме – районний центр, Покровську, Марганецьку, Червоногригорівську, Мирівську територіальні громади», – зауважив він.

Внаслідок нападів постраждали три особи. Зокрема, чоловіки 51 та 61 років проходитимуть лікування амбулаторно, а 73-річна жінка госпіталізована у стані середньої тяжкості.

Також стало відомо про пошкодження 7 приватних будинків. Один із них зайнявся. Зруйновано адмінбудівлю, господарську споруду, автомобіль, лінію електропередач.

Від нападів страждав і Павлоградський район – Юріївська громада. Там внаслідок удару БпЛА пошкоджено лінію електропередач.

Раніше повідомлялося, що учора ворог атакував «Градами», артилерією, дронами Нікопольський район.

Фото: Олександр Ганжа / Телеграм

Дніпропетровщина Поранені Війна Російсько-українська війна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *