
Сили безпілотних систем протягом години уразили два російські ЗРК Відео 31.12.2025 17:27 Укрінформ Підрозділи безпілотних систем Української армії протягом однієї години нанесли удари по двох коштовних зенітно-ракетних комплексах російських окупантів – “Бук” і “Тор”.
Як повідомляє Укрінформ, про це очільник СБС Роберт "Мадяр" Бровді поінформував у Телеграм-каналі.
За його даними, дрони СБС з батальйону Asgard 412 окремої бригади “Немезис” знищили 31 грудня два, один за іншим, цінні зенітно-ракетні комплекси на Гуляйпільському та Оріхівському відтинках.
Як інформував Укрінформ, СБС вразили 12 військових та інфраструктурних об’єктів росіян на окупованих теренах України.
Фото представницьке: Генштаб ЗСУ
Війна Військова техніка Війна з Росією Сили безпілотних систем
