
ЗСУ знищили штурмові групи росіян, які проникли до селища Вільча на Харківщині Відео 24.12.2025 15:28 Укрінформ Воїни 16-го армійського корпусу Збройних Сил України ліквідували невеликі ударні загони росіян, що вдерлися до селища Вільча Вовчанської територіальної громади Харківської області.
Як інформує Укрінформ, про це прес-служба корпусу заявила в Телеграмі та оприлюднила відеозапис бойових дій.
«Супротивник продовжує тиснути на Вовчанському відтинку, але здатний здобувати звитяги лише в медіа-просторі. Потреба демонструвати безупинність «перемог» примушує керівництво ворога кидати дедалі більше сил у м’ясні штурми, що призводять до величезних збитків. Не маючи справжніх успіхів, командування звітує про захоплення чергового населеного пункту «авансом». Головне – відрапортувати, а потім якось воно буде», – йдеться в повідомленні.
За словами військових, наочний приклад – Вільча, в околицях якої росіяни лишили понад сотню полеглих (це без урахування санітарних втрат, які можна впевнено помножити на три).
Застосовуючи тактику малих ударних груп, ворог заходить у село, переховується у будівлях, де згодом його нищать українські оператори БПЛА.
У прес-службі корпусу стверджують, що «Сили оборони України тримають під контролем ситуацію на Вовчанському напрямку та продовжують виконувати завдання з відбиття та стримування збройної агресії Російської Федерації».
Як повідомляв Укрінформ, у прикордонному селі Сотницький Козачок на Харківщині під час намагання розширення військами РФ лінії зіткнення вони зазнали втрат – понад пів сотні військових вбитими за декілька діб.
Харківщина Війна Війна з Росією
